Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud

Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud
Millised on Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikute koostisosad?
Lansinoh® Clean&Condition™ niisked salvrätikud on väga hoolikalt koostatud, need sisaldavad ainult kõige õrnemaid koostisosi, millel on pikk ajalugu nahahaiguste ja ohutuse osas. Salvrätikud on unikaalsed, sest need on valmistatud pehmest, mittekootud ketramata pitsilisest kangast, et olla väga õrn beebi naha vastu. Need ei sisalda kuivatavaid alkohole, mis võivad ärritada ja panna beebi naha kipitama.
 
Kas Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikuid võib vetsupotist alla lasta? Mis siis juhtub?
Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud ei ole mõeldud vetsupotist alla laskmiseks, kuna need ei ole vees lahustuvad. Nende paksus on võrreldav paberrätikuga, mis aja jooksul võib tekitada ummistuse. Kui olete juhuslikult vetsupotist alla lasknud ühe salvrätiku on ebatõenäoline, et tekib ummistus. Me siiski ei soovita neid vetsupotist alla lasta.
 
Mis juhtub, kui mu laps sööb/närib/neelab Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätiku tüki?
Kui teie laps on neelanud mõne võõra materjali konsulteerige lastearsti või perearstiga. Kuigi Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud on tehtud õrnadest koostisosadest pole need mõeldud allaneelamiseks.
 
Kas teie Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikuid võib kasutada nibudel/rindadel? Miis siis, kui ma kasutasin neid oma nibudel/rindadel?
Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi salvrätikud on mõeldud beebi puhastamiseks mähkme vahetusel; need ei ole mõeldud kasutamiseks ema rindadel. Nagu mainitud sisaldavad need salvrätikud koostisosi, millel on pikk ajalugu nahahaiguste ja ohutuse osas. Enne nende müüki lubamist tegi Lansinoh läbi ulatusliku uuringu tundlikkuse testimiseks. Selles osas ei ole põhjust, miks ei võiks kasuta neid oma rindade pühkimiseks aga nagu te ei soovi lasta oma beebil süüa kemikaale, kreeme, jne, siis on parem mitte kasutada neid rinnal.
 
Kas Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud sisaldavad alkoholi?
Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud sisaldavad fenoksüetanooli, mitte-kuivatavat alkoholi. See on orgaaniline keemiline ühend ja glükooli eeter, mida kasutatakse sageli nahale mõeldud toodetes, nt. nagu kreemides. See on säilitusaine, mida kasutatakse paljudes kosmeetikatoodetes tänu oma võimele tappa baktereid. Fenoksüetanool ei ole ärritav või allergeene.
 
Olen kuulnud, et mõned beebi salvrätikud sisaldada koostisosi, mis on väga ohtlikud, nagu antifriis - kas Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud sisaldavad antifriisi?
Ei, meie Lansinoh® Clean&Condition™ Beebi Salvrätikud ei sisalda koostisaineid nagu antifriisi või aineid, milles on kasutatud antifriisi. Üks meie koostisosi on propüleenglükool, mis aetakse mõnikord segi etüleenglükooliga, mille koostisosad sisaldavad antifriisi.
Propüleenglükool on ohutu ja sobilik koostisosa, mitte ainult kosmeetikatoodetes, vaid ka toidus ja ravimites. See on US Food and Drug Administration koostisainete loetelus, mida peetakse üldiselt ohutuks (Generally Recognized As Safe - GRAS) ja seda tunnustab Maailma Terviseorganisatsioon (World Health Organization). Etüleenglükool on see, millel on ühine koostisosa antifriisiga ja mis on tegelikult väga mürgine aga see ei kuulu meie koostisosade hulka.
 

Inform Group Estonia on Lansinoh'i ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. 

Inform Group Estonia OÜ
Tel +370 620 84494
www.inform.ee
info@inform.ee