Lansinoh HPA Lanolin - nibukreem

Lansinoh HPA Lanolin - nibukreem

Kuidas on Lansinoh HPA Lanolin erinev teistest lanoliinidest?

See on sarnane Medela purelaniga, kuid selles lanoliinis on palju täiustusi, alates töötlemisest kuni ülima puhtuseni. Lansinoh HPA Lanoliin on täiustatud patenteeritud protsessi abil, see tähendab, et on eemaldatud kõik allergeensed osad (määratletud kui vabad lanoliini alkoholid kombineeritud koos villa pesemisest üle jäänud puhastus jääkidega) ning viidud miinimumini kõik võimalikud lisandid (sealhulgas pestitsiidide jäägid). Tänu oma puhtusele ei pea Lansinoh HPA Lanolini eemaldama enne rinnaga toitmist.

Kuidas saab garanteerida, et Lansinoh HPA Lanolin on puhtaim?
Me testime süstemaatiliselt oma lanoliini veendumaks, et see vastab Lansinoh’i spetsifikatsioonidele allergia komponentide ja keskkonna lisandite suhtes. Meie spetsifikatsioonid ületavad kõvasti neid, mis on määranud United States Pharmacopeia (USP). Peale selle oleme ainus ettevõte, kes pakub lanoliini ilma säilitusainetetea (BHT) või villa pesemisest jäänud puhastusaine jääkideta (tuvastatud allergia komponent). Me pole kunagi näinud dokumente teiste lanoliini tootjate kohta, kes suudaks pakkuda meie tasemele ligilähedast puhtust. Saame pakkuda teile ka tunnistust analüüside kohta, kui olete rohkem huvitatud üksikasjadest.

Kas ma pean selle eemaldama enne rinnaga toitmist?
Lansinoh HPA Lanolini ei ole vaja eemaldada enne rinnaga toitmist, sest selle puhastamiseks kasutatakse spetsiaalset protsessi. Me soovitame seda kasutada pärast rinnaga toitmist, mitte ennem,  sest siis saab lanoliin paremini imenduda.

Kuidas Lansinoh HPA Lanolin toimib?
Lansinoh HPA Lanolin katab haava osaliselt (erinevalt vaseliinist on lanoliinis süsivesinikud, mis lasevad nahal hingata) ning võimaldab õhul liikuda (hingamine), et nahk ei muutuks liiga niiskeks. Järjepidev Lansinoh HPA Lanolini kasutamine on osa selle tõhususest. Naha õhuke vahekude on väga tundlik ja katab vabu närvilõpmeid ning lanoliin asetades need oma normaalsesse keskkonda, paljud emad on tundnud kohest valu lõppemist.

Olen allergiline lanoliini/villa suhtes, kas ma saan kasutada Lansinoh HPA Lanolini? Kuidas on see võimalik?
See on loogiline küsimus, valitseb teatav segadus selles probleemis.
Mida peetakse sageli villa allergiaks on tegelikult nahaallergia, mis tuleneb ärritusest villa kiu vastu või värvainetest villas. Lanoliin aga on villa pesemise kõrvalsaadus – vill pestakse ja töödeldakse, toores villa rasv läbib mitmeid puhastusi, mille tulemuseks on meie ülipuhas lanoliin, mis on villast täiesti erinev materjal.
Lansinoh HPA Lanolin töötati välja spetsiaalselt rinnaga toitvatele emadele ning täiustati patenteeritud protsessiga lisandite eemaldamiseks. Müüakse palju täiustatud lanoliiniga tooteid aga ainult Lansinoh HPA Lanolin on turvaline nii emale, kui ka beebile. See on ainus lanoliin, kust on eemaldatud kõik võimalikud lisandid (sealhulgas pestitsiidide jäägid) ja allergeensed osad (kaasa arvatud pesuaine jäägid).
Peale selle Lansinoh HPA Lanolin ei sisalda säilitusaineid ega lisandeid (kaasa arvatud BHT). Inimesed, kes on allergilised villa suhtes ja võib-olla vältisid lanoliini minevikus, on hea meel teada, et nad saavad kasutada Lansinoh HPA Lanolini kindlustundega.
Üle 20 aasta, millal Lansinoh on olnud saadaval, pole ettevõttele teatatud ühestki tõendatud juhtumist, kus oleks olnud allergilist reaktsiooni Lansinoh HPA Lanolini kasutamisest. Kuid see ei tähenda, et keegi kusagil ei võiks saada mõnda reaktsiooni. Soovitame katsetada Lansinoh HPA Lanolini oma käsivarrel ja katta see plaastriga 24 tunniks. Pärast 24 tundi vaadake, kas on tekkinud punetus või sügelus. Loomulikult, kui teil on ebameeldiv reaktsioon enne 24 tunni möödumist katkestage igasugune Lansinoh HPA Lanolini kasutamine kohe.

Kust saadakse lanoliini?
Lanoliini saadakse lammaste pügatud villast. Lammas on pügatud, vill pestud ja töötlemata villa rasv jääb. See materjal läbib mitmeid protsesse, mis loovad meie ülipuhta lanoliini. Sada kilo villa toodab umbes 2-4 kilo lanoliini. See on looduslik ja taastuv tooraine, mida pole töödeldud sünteetiliste ühenditega.
Mõiste lanoliin pärineb ladina keelest lana, mis on vill ja oleum, mis on õli, kuigi keemiliselt on see vaha mitte õli. See on eritunud lammaste rasunäärmetest ja on hoiul villa kius, et kaitsta villa kahjulike elementide ja ilm eest. See on orgaaniline ester, mis on sarnane õliga mida meie nahk toodab (rasu). Sellepärast see nahale nii kasulik ongi.

Kas mõni loom võib saada viga lanoliini tootmisel?
Lambad ei saa mingit kahju lanoliini tootmisel. Nagu eespool mainitud on see kõrvalsaadus villa pesemisel, pärast villa pügamist. Erinevalt lammastest, keda kasvatatakse nende liha pärast, toodavad need lambad suurtes kogustes villa ning peale pügamist saadetakse nad väljadele uut villa kasvatama.

Minu Lansinoh HPA Lanolin on aegunud, kas ma võin seda ikka kasutada?
Kui teie tuub on aegunud, siis me ei soovita seda kasutada rinnaga toitmise ajal. Kui kasutasite seda enne kui märkasite, et see on aegunud, ärge muretsege, sellest ei juhtu midagi. Lansinoh HPA Lanoliin on ülipuhas ja bakterite kasvu pärssiva omadusega. Kui teie tuub on avatud ja aegunud, siis me ei soovita seda kasutada ja tuleks osta uus tuub.

Kus on tuubil aegumiskuupäeva?
Aegumiskuupäeva võib leida tuubi lõpust tagantpoolt, kust on kokku pressitud. Seal on kirjas "Kõlblik kuni", millele järgneb kuu ja siis aasta.

Mis tüüpi plastikut on kasutatud Lansinoh HPA Lanolini tuubi valmistamiseks?
Plastmass, mida kasutatakse lanoliini tuubi valmistamiseks on madala tihedusega polüetüleen, mis on plastifikaatorite (sealhulgas BPA) ja ftalaatide vabad.

Mida Lansinoh tähendab?
Lansinoh tähendab: Lan (lanoliin) sin (ilma, ladina keeles) oh (alkoholi sümbol).

Inform Group Estonia on Lansinoh'i ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. 

Inform Group Estonia OÜ
Mob +370 620 84494
www.inform.ee
info@inform.ee