„mOmma“ kiikuv lutipudel "Pigeon" 3. tase lutiga (roheline) (6 + kuud).

„mOmma“ kiikuv lutipudel "Pigeon" 3. tase lutiga (roheline) (6 + kuud).
7.64 Eur 8.99 Eur Hulgihind: 7.49 Eur Ostes 5 tk. Lisa ostukorvi
„mOmma“ kiikuv lutipudel "Pigeon" 3. tase lutiga (roheline) (6 + kuud).

Kirjeldus

„mOmma“ kiikuv lutipudel "Pigeon" 3. tase lutiga (roheline) (6 + kuud).

Ümmargune ergonoomiline kuju Ümar kuju on spetsiaalselt loodud selleks, et lapse pisikeste kätega oleks lihtsam pudelit hoida.

Turvaline ja hügieeniline Pudel kõigub õnnelikult aga jääb alati püsti ning imemise koht ei puutu kunagi lauad või lastetooli, tagades sellega maksimaalse hügieeni. 

Kiikumine Kiikumine on üks väikelaste lemmik mänge. See lahtutab nende meelt söögiaja jooksul ja stimuleerib nende reaktsioonivõimet ja keskendumisvõimet.

„Pigeon“ lutt:

Kaitseb kõhuvalu eest. Sellel lutil on kolmekordne tihend, et vältida õhumulle imemise ajal. Toitmine "mOmma" lutiga vähendab gaaside kogunemise tõenäosust, seega ka kõhuvalu, sest beebi neelab vähem õhku. 100% silikoon. Valmistatud puhtast silikoonist, mis tagab kõrgeimal tasemel ohutuse, hügieeni ning vastupidavuse. Lai kael. Lutid on paigaldatud suurele pudeli kaelalae, mida on lihtne puhastada. Valikusse kuuluvad. Saadaval on kolme tüüpi lutid, mis on mõeldud kasutamiseks alates sünnist: aeglase voolavusega 1. tase (äsja sündinud ja natuke vanemale imikule), keskmine voolavusega 2. tase (3 kuud ja vanemad beebid) ja aeglase voolavusega 3. tase (4 kuud ja vanematele lastele).

Võib pesta nõudepesumasinas.

Jooki võib soojendada mikrolaineahjus (ennem tuleb kork eemaldada). 

Ei sisalda BPA'd.

250 ml pudel

TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.