„mOmma“ lutipudel koos "Pigeon" 1. tase lutiga (alates 0 + kuud) 150 ml

„mOmma“ lutipudel koos "Pigeon" 1. tase lutiga (alates 0 + kuud) 150 ml
Laikinai neturime Hulgihind: 5.82 Eur Ostes 5 tk.
„mOmma“ lutipudel koos "Pigeon" 1. tase lutiga (alates 0 + kuud) 150 ml

Kirjeldus

„mOmma“ lutipudel koos "Pigeon" 1. tase lutiga (alates 0 + kuud) 150 ml

Ümmargune ergonoomiline kuju Ümar kuju on spetsiaalselt loodud selleks, et lapse pisikeste kätega oleks lihtsam pudelit hoida.

Turvaline ja hügieeniline Pudel kõigub õnnelikult aga jääb alati püsti ning imemise koht ei puutu kunagi lauad või lastetooli, tagades sellega maksimaalse hügieeni.

Kaitsev kork Kork katab mittetilkuva luti  täiesti, tagades nii maksimaalse hügieeni.

„Pigeon“ lutt:

Kaitseb kõhuvalu eest. Sellel lutil on kolmekordne tihend, et vältida õhumulle imemise ajal. Toitmine "mOmma" lutiga vähendab gaaside kogunemise tõenäosust, seega ka kõhuvalu, sest beebi neelab vähem õhku. 100% silikoon. Valmistatud puhtast silikoonist, mis tagab kõrgeimal tasemel ohutuse, hügieeni ning vastupidavuse. Lai kael. Lutid on paigaldatud suurele pudeli kaelalae, mida on lihtne puhastada. Valikusse kuuluvadSaadaval on kolme tüüpi lutid, mis on mõeldud kasutamiseks alates sünnist: aeglase voolavusega 1. tase (äsja sündinud ja natuke vanemale imikule), keskmine voolavusega 2. tase (3 kuud ja vanemad beebid) ja aeglase voolavusega 3. tase (4 kuud ja vanematele lastele).

Ja kui laps kasvab ... mOmma kasvab koos temaga, tänu pudelitele, kus on kõrs ja kaks käepidet ja kus on kõrs ja üks käepide.

Kaks käepidet tugevdavad lapse haaret ja aitavad tal edasi liikuda ühe käepidemega pudeli juurde. Üks käepide aitab lapsel liikuda edasi normaalse tassi ja klaasi juurde.
Ei sisalda BPA'd.

Võib pesta nõudepesumasinas.

Jooki võib soojendada mikrolaineahjus (ennem tuleb kork eemaldada). 

Ei sisalda BPA'd.

150 ml pudel.

TOOTJA: Lansinoh Laboratories, Inc.