Rinnapadjad

Rinnapadjad
Kas_ma_võin_magada, kui Lansinoh'i ühekordsed rinnapadjad on minu rinnahoidjas?
Jah, paljud emad on avastanud, et Lansinoh'i rinnapadjad on väga imavad, eriti öösel. Ainuke asi, mida me soovitame on, et rinnapatju tuleks öösel vahetada, kui need on täis saanud.
 
Kas teie ühekordsed rinnapadjad on ümbertöödeldavad?
Nendes rinnapatjades on osi, mis on ümbertöödeldavad, kuid terve rinnapadi pole siiski ümbertöödeldav. Me töötame selle kallal, et kasutada rohkem ümbertöödeldavaid materjale.
 
Miks on iga rinnapadi eraldi pakitud?
Iga rinnapadi on eraldi pakitud, sest siis on võimalik neid hoida puhaste ja hügieenilistena. Teil on võimalik neid kaasas kanda ja kotti pista ilma, et peaksite muretsema, kas need on ikka hügieenilised kasutamiseks.
 
Kuidas saavad olla Lansinoh'i rinnapadjad nii imavad?
Lansinoh’i rinnapatjade tõhusus peitub ehituses ning toodete ja materjalide tootmises. Läbi ainulaadse protsessi, milles kasutatakse soojust ja õhku, paberi mass asendatakse "koheva massiga", mis moodustab koos väga imava polümeeriga pulbri. See segu on paigutatud paberist kihtide vahele. Mittekootud kangas pannakse seejärel paberist kihtide peale, et tagada kuiv vooder. See vooder juhib rinnapiima ja niiskuse eemale nahast rinnapadja sisse, kus see imendub väga imava polümeeri sisse ja muutub geeliks. Kiude ümbritsev kiht on polümeeriga kindlustatud, et niiskus oleks lukus pabermassi ja polümeeri sees. See ainulaadne tehnoloogia hoiab ema naha ja riided kuivad.
 

Inform Group Estonia on Lansinoh'i ametlik maaletooja ja esindaja Eestis. 

Inform Group Estonia OÜ
Mob +370 620 84494
www.inform.ee
info@inform.ee